http://mylove-myworld.blog.cz/1007/sonfp-6-kolo Prosím hlásněte pro Donnu Sheridan.

Rozhovor

3. dubna 2010 v 21:06 | Barbora |  Zajímavosti
Meryl Streep, 60, má 16 oscarových nominací, více než kterákoli jiná herečka, ale vyhrála jen dvakrát - za film Kramer vs Kramer (1979) a Sophiina volba (1982). Ve svém filmu, Pochyby, Streepová hraje super-přísnou sestru Aloysius katolické školy.

Byla to zábava hrát ošklivou jeptišku?

Byla to legrace. Tak učila jsem se , jak byl den strukturovan pro ni. Tam byly modlitby za rostoucí, modlitby pro oblékání, modlitby k jídlu. Každá část dne byla velmi vědoma toho a byli jste při vědomí, kde jste byli s Bohem a velmi jasné je, kde jste byli ve své práci.

Měla jste divný pocit jako jeptiška , když jste byla holka?

Ne, nikdy. Ale já jsem měla kamarády, kteří se i oni cítili, povolání, oni cítili, že oni byli voláni. Myslel jsem, že to bylo napínavé: Chcete-li mít hlas přijde k vám v noci.

Pravda je jedním z filmu témata. Leží vůbec oprávněně?

Co dělám teď? Všichni jsme jednali, prezentujeme sami sebe určitým způsobem jsme se hádali reality na vlastní potřebu, stejně jako my můžeme. Krásná věc na tom je, že herectví je to úleva od hraní.
Máte ještě pochybnosti o tom, jak dobrý herec, že jste?
Ach bože, ano. Protože jsem herec, já jsem jako novinář, neustále nezaměstnaný. Jsem sériově zaměstnána krátkou dobu a pak hledám kolem. Co mám dělat teď? Jak budu mít zdravotní péči  když děti my vyrostli? Je to velká nejistota života, ale jeho nejistotu a jeho tok je jakýmsi nutným Myslím, že se dá dělat svou práci dobře.

Co jste Mamma Mia! udělala pro vás?

To byla radost od začátku do konce. Právě jsem dokončila hrát  Matku Kuráž a její děti v Central Parku, a [producent] Judy Craymer, [ředitel] Phyllida Lloyd a [spisovatel] Catherine Johnson všichni přišli ke mně a řekli: 'Viděli jsme Matka Kuráž a myslíme si, měla byste být Mamma Mia! ' A já si pomyslela: 'Jo, je o tom ne-třeba přemýšlet.' Milovala jsem to. Když jsem poprvé viděl show se svými dětmi, zamilovala jsem ji. Je to benigní věc do světa a potřebujeme nějaké benigní laskavost!

Jak jste se na to připravila?

Poslouchala jsem s největším Abba hitů CD. Benny [Andersson] mi ho dal.
Je to pravda že, Benny chce, aby se záznamovalo s vámi?
Myslím, že je trochu blázen. Vím, že je skvělí zpěvák,a já jsem šťastný, že ho znám. Vím, co je být skvělým zpěvákem. Jsem OK. Jsem herečka, která zpívá.

Jak  úspěch filmu změnil vás?

Nějak mě změnilo vnímání sebe s finančnímu konci filmu podnikání, s chlapi. Teď říkají: 'No, tak to dáme do Mamma Mia! slot ', který je také v Ďábel nosí Pradu . Mám letní slot, jako bych byla Will Smith. Je to prostě neuvěřitelné. Nemyslím si, že vnímání sebe a mojí rodiny nebo mých přátel, nebo s dalšími subjekty mě změnilo.

Právě jste vyhrál nejlepší herecký výkon od Screen Actors Guild a byla nominována na řadu ocenění. Mají ještě něco znamenat?
Přeji si, abych mohla cítit je. Je toho názoru, jako by se to dělo někomu jinému. Cítím vzrušení a nervozitu z těchto slavnostní předávání cen a já jsem se dostanu do potu co na sebe.

Jaké to je považována za největší žijící herečku?

To je něco, co jsem jen cítila, když jsem seděla s novináři. Nemám pocit, že v mém každodenním životě, to určitě ne, když jsem se svou rodinou.
Zdroj: By SCOTT TENORMAN-Friday
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aduska Aduska | Web | 4. dubna 2010 v 18:34 | Reagovat

tenhle článek mám doma :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.