http://mylove-myworld.blog.cz/1007/sonfp-6-kolo Prosím hlásněte pro Donnu Sheridan.

Nejhorší herečkou Hollywoodu byla za rok 2009 vyhlášena Sandra Bullocková

7. března 2010 v 12:17 | Barbora
Vím že to sem nepatří ale po tomhle má Meryl šanci na oscara větší!

Nejhorší herečkou Hollywoodu roku 2009 byla v noci na neděli v Los Angeles vyhlášena Sandra Bullocková kvůli svému výkonu v komedii All About Steve. Za ztvárnění hlavní ženské role v této komedii získala hned dvě filmové anticeny Zlatá malina.
/* <![CDATA[ */ var gData = [ { alt : "Americká herečka Sandra Bullocková", description : "Americká herečka Sandra Bullocková", author : { author : "", authorUrl :"", source : "ČTK/AP", type : "dynamic", sourceUrl : "http://www.ctk.cz" }, small : {url:""}, big : { url:"http://media.novinky.cz/484/204845-gallery1-zhjs2.jpg", width:800, height:450 } } ]; new SZN.GalleryMaker('singleTop','gallPicture',pictureConf,gData); /* ]]> */
Americká herečka Sandra Bullocková

Dnes 11:47 - Los Angeles
Jednu jako nejhorší herečka, druhou dostala za roli ve stejném filmu spolu se svým hereckým kolegou Bradleym Cooperem - byli prý nejhorším hereckým párem.
Bullocková si ve snímku z roku 2009 zahrála poněkud pomatenou ženu, která se zamiluje do kameramana CNN a vytrvale ho pronásleduje, protože si myslí, že on je pro ni ten pravý. Pětačtyřicetiletá herečka je přitom jednou z favoritek také na získání prestižního Oscara za nejlepší ženský herecký výkon.
Bodovala totiž ve sportovním dramatu Blind Side (Slabé místo), za který už získala Zlatý glóbus. Pozorovatelé tvrdí, že pětačtyřicetiletá Bullocková svede v noci na neděli souboj o prestižní zlatou sošku s herečkou Meryl Streepovou.

Nejhorším filmem roku 2009 Transpormers: Pomska poražených

V historii Hollywoodu se zatím nestalo, že by nějaký herec nebo herečka získali v jednom roce Oscara i Zlatou malinu.
Zlatou malinu za nejhorší film loňského roku získal kasovní hit Transformers: Pomsta poražených, nejhoršími herci byli vyhlášeni hudebníci Kevin, Joe a Nick ze skupiny Jonas Brothers za účinkování v koncertním snímku Jonas Brothers: 3D Koncert.

Nejhorším hercem desetiletí Eddie Murphy

Na letošním 30. ročníku Zlatých malin byl zároveň vyhlášen nejhorší film, herec a herečka posledního desetiletí. Pochybný titul nejhoršího filmu získal sci-fi snímek Bojiště Země: Sága roku 3000 z roku 2000, natočený podle zakladatele Scientologické církve L. Rona Hubbarda. Jednu z hlavních rolí si v něm zahrál americký herec John Travolta.
Nejhorším hercem desetiletí byl vyhlášen herec Eddie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Daniela Daniela | Web | 7. března 2010 v 17:59 | Reagovat

si nemyslim, že to vyhraje Sandra, když vyhrála Zlatou malinu ....ale taky se trochu bojim  :-D  máš moc pěknej blog..

PS: máš ICq..? napiš na blog...

2 Aduska Aduska | Web | 7. března 2010 v 19:32 | Reagovat

Zlatou alinu ale dostala za jiný film, než je nominovaná, tak bych naděje na Oscara nezmenšovala :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.