http://mylove-myworld.blog.cz/1007/sonfp-6-kolo Prosím hlásněte pro Donnu Sheridan.

Meryl Streep: Už netrucuju kvůli Oscarům, život mi běží prostě dál!

16. března 2010 v 20:09 | Barbora |  Zajímavosti
Uvědomila jsem si, že trucování nemá cenu, Oscara tak jako tak nezískám. Sem tam mě top zamrzí, ale uvědomila jsem si, že vůbec nejsem se svými kamarády, kolegy s filmů a sousedy vůbec v žádném styku, prostě se vůbec nevídáme. A tak jsem si řekla že to musím napravit. Se Sigourney budu pořádat večírek ale u ní doma protože má o něco větší dům, a ještě když mi to sama nabídla tak jsem to přijala, protože si potřebuju s každým popovídat a odreagovat se. Sigourney mi sama poradila ať udělám večírek klidně u ní doma nebo kde budu chtít. Prý vidí jak se ještě sem tam trápím a že ji to dělá starost. Je moc dobrá kamarádka tak jako všichni které znám a se kterýma jsem ztratila kontakt a už nevím ani kdy to bylo. Uzavřel jsem se do sebe a když sem mluvila tak to bylo doma s mou rodinou, nebo při natáčení filmů se svými kolegy. Po natáčení se šli mí kolegové bavit a já jsem nešla a šla do svého pokoje v hotelu, pokud jsem nenatáčela blízko svého domu a nebo jsem teda dojela domů a tam sem prohodila pár slov se svými dětmi, Donem a kocourem. I Don si toho všímal ale já jsem ho nějak poslední dobou nepozorovala a ani si ho nevšímala. Na Oscary semnou ani jít nechtěl, tak jsem tam vzala svého bratra, který to pozvání srdečně přijal, ale taky si všiml že semnou není něco v pořádku. Dlouho jsme se neviděli a já si s ním ani pořádně nepopovídala. To ho velmi mrzelo. Kdybych se asi neusmířila se Sigourney asi bych byla pořád uzavřená do sebe a zase bych ztratila vědomí o přítomnosti. Je dobře že mi Sigourney promluvila do duše, začala jsem se jinak chovat a i Don si toho všiml a řekl mi ,,Že by se má krásná, chytrá žena jménem Meryl vrátila?''. Měl velkou radost a řekl že mám být s kamarády častěji, že sem pak rozumná žena a ne nějaka zapštklá stará žena. Tomu jsem se smála a Don řekl ,,Další dobrá zpráva? Už sem te něviděl usmívat se doma ani nepamatuju.'' Byla jsem ráda a řekla jsem si že když nejsem v kontaktu s lidmi, tak že jako kdyby hroutím. Uvědomila jsem si, že když sem nedostala Oscara, tak že tím se to ještě zhoršilo. Ještě že mám Sigourney, ta mi dokázala pomoct nejvíce. Děkuju ti, za všechno co jsi pro mě udělala. Už jsem obvolala pár známých jestli by přisli na ten večírek a zatím všichni souhlasili, ještě se neví přesné datum, ale za to vím, že mě mí známí neodřízli tak, jako já je. Už jsem zase normální člověk a dokonce si tak připadám.

Zdroj: www.marylouisestreep14.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss-Joy Miss-Joy | Web | 16. března 2010 v 20:14 | Reagovat

Ahojky, omlouvám se, že ruším. Jen sem se chtěla zeptat jestli máš seriály? Pokud ano, určitě by sis neměla nechat ujít jeden z nejnovějších seriálů The Vampire diaries;) Pokud máš ráda fantasy, upíry, akci a lásku, tak už nad tím ani nepřemýšlej a zkoukni 1.díl;) Bližší informace a všechny doposud vydané díly najdeš ke shlédnutí i ke stažení u mě na blogu;)
-není to zatím moc známé, proto to chci dostat mezi lidi, jestli tě to obtěžovalo, smaž tento kometář a ignoruj to;) Děkuji a přejí krásný večer;)

2 Tess Tess | Web | 16. března 2010 v 20:22 | Reagovat

AhojQy mám nový blog pls navštiv mě!!

Here:x-cyrus.blog.cz

3 Domishekkk123 Domishekkk123 | E-mail | Web | 18. března 2010 v 15:08 | Reagovat

Ahojki nechceš se spřátelit?? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.