http://mylove-myworld.blog.cz/1007/sonfp-6-kolo Prosím hlásněte pro Donnu Sheridan.

Mamma Mia! v Británii poráží i Pottera!

8. ledna 2010 v 19:18 | Barbora |  Zajímavosti
Kinomuzikál Mamma Mia! inspirovaný písněmi legendární Abby se stal největším kasovním trhákem britské kinematografie. Za čtyři měsíce od premiéry vydělal už neuvěřitelných 67 milionů liber.
<!--<![CDATA[ reklama('ads-article','adoceanczqbmtgkjqee','CdGcxMG47QdCBs8jyRO01XV3z8kdPY_qv7XhIZQIrvj.w7'); //]]>--> //<![CDATA[ if(typeof adoceanczqbmtgkjqee=='function') {adoceanczqbmtgkjqee();} //]]>
To je zatím nejvíc. A také o milion liber více než se podařilo vydělat dosavadnímu britskému rekordmanovi - filmu Harry Potter a Kámen mudrců.

Ve filmové adaptaci slavného divadelního muzikálu se objevují v hlavních rolích Meryl Streepová a Pierce Brosnan. A nutno dodat, že minimálně Meryl dodává filmu šmrnc a její výkon patří k těm nejlepším z celého obsazení a také největším lákadlem pro diváky.

Podle zdrojů z Universal Pictures bude Mamma Mia! jejich zřejmě zatím nejziskovějším filmem všech dob. "Je to fantastické. Kvalitní filmařská práce a echo tohoto úžasného příběhu vytvořily snímek, který je stejně jako divadelní varianta celosvětovým fenoménem," s nadšením uvedl David Kosse, prezident Universal Pictures.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.